Przegrana w pierwszym meczu

Przegrywamy w pierwszym meczu rundy wiosennej w Łekawicy.

Łekawica -Radlna 5:1(3:0) Bramkę dla naszej drużyny zdobył Hubert Frysztak

Skład:Jerzykowski(BR)- Król Korzec(30 Frysztak) Markiewicz Graniczkowski- Niemiec Bober- Jaśkiewicz Kukliński Klesyk- Wycykał

,,Mecz do zapomnienia. Pierwsze mecze rządzą się swoimi prawami, nie wiemy do końca kto na boisku może jak wyglądać tak już jest i tego nie zmienimy. Co do meczu to w sobotę nic nam nie wychodziło próbowaliśmy ale na próbach się nasze zapędy kończyły. Gospodarze wykorzystywali nasze błędy w środku pola gdzie nie szliśmy w 100% w walkę z przeciwnikiem tylko obok niego zatrzymywaliśmy się i to było jednym z głównych powodów naszego niepowodzenia. Bramki stracone w sposób niedopuszczalny. Pierwsza bramka to ewidentny błąd w komunikacji dwójki stoperów i złe ustawienie jednego z nich, druga bramka to błąd lewego obrońcy który bezmyślnie faulował rywala w polu karnym który z szesnastki wychodził,trzecia bramka to znów złe doskoczenie do rywala w środku i rzut wolny po którym pada bramka. Po przerwie chcieliśmy ten mecz odmienić strzeliliśmy bramke ale znów karygodna strata w środku pola i jest 4:1. Musimy zacząć wiecej dawać z siebie na boisku"