Mecz Nieskuteczności Z ISKRĄ

ISKRA TARNÓW - KS RADLNA 5:0

Skład:

Jerzykowski- Król Korzec Frysztak Markiewicz- Jaśkiewicz Wycykał- Mirek Abramowicz(46 Niemiec) Graniczkowski- Klesyk

,, Niestety jeszcze w tym sezonie nie udało się wygrać. Przyjechaliśmy na ten mecz pełni nadzieji i To było widać. Wola walki zaangażowanie. Przegraliśmy 5:0 ale gdybybyśmy byli bardziej skuteczni myślę że mecz ułożył by sie inaczej. Przy stanie 1:0 mamy 3 sytuacje sam na sam z bramkarzem i je przegrywamy. To się niestety odwraca na szą niekorzyśc gdyż gospodarze strzelili na 2:0. Od początku Iskra narzuciła swoje tempo które było bardzo wysokie. Tak jak już wcześniej mówiłem gdybyśmy byli skuteczni mecz by się mógł tak ułożyć w drugą stronę. Pracujemy dalej i nadal czekamy na pierwsze punkty. Budujemy zespół na nowy sezon każdy będzie dosławał swoje szanse."

Już w sobotę na własnym boisku podejmiemy Metal Tarnów. Początek o godzinie 11.00. Zapraszamy