Czwarta porażka z rzędu

KS Radlna - Łęgovia Łęg Tarnowski   0:2

Skład:

Jerzykowski-Król(82 Tyrka)Korzec(52 Wycykał) Markiewicz Leśniak- Frysztak Jaśkiewicz- Mirek(77 Graniczkowski) Niemiec Klesyk- Bober(70 Abramowicz)

,, Przegraliśmy na własne życzenie. Początek meczu należał do nas. Wykorzystywaliśmy błędy gości i stworzyliśmy 3 100% sytuacje. Strzelamy je kontrolujemy mecz i mamy 3 pkt. Jednak poszliśmy w kompletnie inną stronę. Po pierwszej połowie myślałem że druga odsłona będzie dla nas. Powiedziałem w szatni że musimy grać mądrze, atakować ale uważać nadal z tyłu. Rozkojarzenie, złe wejscie w drugą połowę i tracimy bramkę po naszym błędzie. Otwieraliśmy się z każdą minuta jednak nie stworzyliśmy dużo sytuacji. Była jedna sytuacja sam na sam jednak nie strzeliliśmy tego w końcówce rywale nas dobili gdy już ic sie nie liczyło dla nas jak zdobycie bramki."

Nasz zespół w najbliższy weekend nie rozegra meczu gdyż KS Tarnowiec wycofał się z rozgrywek.