3 porażka

Olimpia Wojnicz- KS RADLNA 3:1 (2:1)

Bramki: sam (0:1), Korzec sam(1:1)

Skład:

Niemiec- Król Korzec Markiewicz Graniczkowski- Jaśkiewicz Bober- Kukliński (80 Tyrka) Abramowicz (46 Mirek) Klesyk- Wycykał

,, Zagraliśmy najsłabszy mecz w którym tą drużynę prowadzę. Byliśmy zaskoczeni tym że gramy mecz. Wyszliśmy na boisko żeby zagrać... Udaje się strzelić bramkę która pada w dziwnych okolicznościach. Mecz powinien zostać kontrolowany przez nas a zadziałało to w kompletnie inną stronę byliśmy jeszcze bardziej zaskoczeni. Gospodarze dawali nam grac i utrzymywać się przy piłce niestety nie potrafiliśmy wtedy zagrozić ich bramce. Nie mieliśmy pomysłu na budowe akcji. Bramka stracona z naszej strony to totalny kuriozum i wtedy niestety mecz dla nas się skończył wraz ze straconą bramką. Musimy się zastanowić co chcemy od życia"

W sobotę gramy przeciwko Łęgovii na własnym boisku o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy !